Edycja 2019


Oto terminarz Edycji 2019 rajdów z cyklu „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE – Rowerem przez Polskę”! Znamy nie tylko harmonogram startów w podziale na województwa, ale też konkretne regiony, w których się spotkamy. Jak nietrudno się przekonać patrząc po nazwach, w nadchodzącym sezonie zamierzamy odkrywać Polskę zupełnie „na nowo” – będą zupełnie nowe miejsca i zupełnie nowe trasy! [ale bez obaw – do tych dotychczasowych za rok czy dwa znów powrócimy!]

Bliższe informacje oraz trasy poszczególnych Rajdów będą pojawiać się sukcesywnie, odpowiednio wcześniej przed startem. W pierwszej kolejności uzupełnimy nazwy tegorocznych Gospodarzy, które mamy już co prawda na końcu języka, ale bez oficjalnego potwierdzenia nie możemy ich jeszcze zdradzić ;) A jeszcze przed startem całej edycji spotykamy się 30 marca w Koszwicach k/Lublińca, by wiosennie pokręcić podczas MISTRZOWSKIEGO OTWARCIA SEZONU! [wydarzenie bezpłatne i ogólnodostępne]

Aby być na bieżąco, zachęcamy obserwować nasz profil FB oraz klub rajdydlafrajdy.pl w aplikacji , dzięki której można odkryć wirtualno-realny, ale zdecydowanie społecznościowy wymiar naszej zabawy (z czasem będzie też można pobierać stamtąd mapy ze śladami tras – więcej informacji na ten temat w zakładce „mapki i apki”).

Nie zwlekaj – ZAPISZ SIĘ już dziś! :) [zapisy i wyniki realizuje firma ProTimer]

ZAPRASZAMY!!

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

 

RajddatalokalizacjaregionRelacje
I13 kwietniawarmińsko-mazurskie (Olsztyn)Puszcza Napiwodzko-RamuckaRelacja / Wyniki / Galeria
II14 kwietniamazowieckie (Pułtusk)Międzyrzecze Bugu i NarwiRelacja / Wyniki / Galeria
III27 kwietniaśląskie (Racibórz)Cysterskie Kompozycje KrajobrazoweRelacja / Wyniki / Galeria
IV28 kwietniaopolskie (Nysa)Góry OpawskieRelacja / Wyniki / Galeria
V11 majadolnośląskie (Boguszów-Gorce)Sudety WałbrzyskieRelacja / Wyniki / Galeria
VI12 majalubuskie (Krosno Odrzańskie)Nadodrzańskie Łąki Umajone (oraz Lasy)Relacja / Wyniki / Galeria
VII1 czerwcapodkarpackie (Nowy Żmigród)Beskid NiskiRelacja / Wyniki / Galeria
VIII2 czerwcamałopolskie (Myślenice)Beskid WyspowyRelacja / Wyniki / Galeria
IX6 lipcałódzkie (Piotrków Trybunalski)Sulejowski Park KrajobrazowyRelacja / Wyniki / Galeria
X7 lipcaświętokrzyskie (Skarżysko-Kamienna)Suchedniowsko-Oblęgorski Park KrajobrazowyRelacja / Wyniki / Galeria
XI3 sierpniakujawsko-pomorskie (Ostromecko)Nadwiślański i Chełmiński Park KrajobrazowyRelacja / Wyniki / Galeria
XII4 sierpniawielkopolskie (Czarnków)Dolina NoteciRelacja / Wyniki / Galeria
XIII24 sierpniazachodniopomorskie (Połczyn-Zdrój)Pojezierze Drawskie
XIV25 sierpniapomorskie (Słupsk)Dolina Słupi
XV14 wrześniapodlaskie (Siemiatycze)Kresy-Floresy od Bugu znaczone (na północ)
XVI15 wrześnialubelskie (Janów Podlaski)Kresy-Floresy od Bugu znaczone (na południe)