Współpraca


Ponieważ mamy przyjemność organizowania dość nietypowego cyklu, więc proponujemy też możliwość nawiązania ciekawej współpracy. Niekoniecznie komercyjnej, bo nasze wydarzenie to zupełnie nowe perspektywy i zupełnie nowa społeczność, często bardzo pozytywnych ludzi!

Na początek zapowiadany patent na BEZPŁATNE UCZESTNICTWO. Otóż można sobie na nie „zasłużyć” np. wspierając nas organizacyjnie. W tym celu należy się do nas odpowiednio wcześniej zgłosić i albo zaoferować swoją pomoc na jednym z rajdów (i tym samym „odebrać” sobie prawo do startu w innym rajdzie), albo wmanewrować w ten proceder kogoś z Rodziny lub Znajomych (wówczas Ty startujesz, a Twój Kibic dzielnie nam pomaga).

A jeśli jesteś filmowcem, komputerowcem, handlowcem / hotelarzem, piekarzem, dygnitarzem / [foto]grafikiem, ratownikiem, rowerowym mechanikiem / restauratorem, tajemniczym sponsorem lub innym nadzwyczajnym VIP-em, albo po prostu chciałbyś poczuć na swoich barkach odrobinę organizacyjnego ciężaru – odezwij się! Nigdy nie wiadomo, kto nam się może przydać!

Jeśli natomiast Ty lub Twoja firma chcielibyście nawiązać współpracę na zasadach komercyjnych, po prostu do nas napisz – rozważymy każdą propozycję, która przysporzy radości Uczestnikom lub ułatwi życie Organizatorom!