Rejestracja


GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE „Rowerem przez Polskę” jest wydarzeniem ogólnodostępnym, niemniej należy wypełnić zamieszczony poniżej formularz rejestracyjny oraz wybrać rodzaj uczestnictwa. Standardowa opłata wynosi 80 zł za start jednorazowy lub 300 zł za Pakiet Grand Prix, który uprawnia do 4 dowolnie wybranych startów i oferuje dodatkowe korzyści [W „Pakiecie” technicznie wygląda to tak, że wpisowe pokrywa 4 starty, w których faktycznie weźmie się udział – nic nie przepada w razie niepojawienia się, nie ma też konieczności zapisywania się na konkretne rajdy z wyprzedzeniem].

W tym roku nagrody można wygrać jeszcze przed startem :) Co około miesiąc-dwa wśród zarejestrowanych Uczestników będziemy losować upominki od naszych Partnerów, m.in. piękne błękitnookie sportowe okulary od GOGGLE, wytrzymałe sakwy wyprawowe Sport Arsenal od AlpinBIKE, zajmującą prenumeratę Magazynu bikeBoard oraz gratisowe wjazdówki na kolejne starty! Będą też osobne upominki dla „jeżdżących” w naszym Strava-Klubie oraz lubiących nasz profil na FB :)

Pełny wachlarz możliwości dotyczący opłat startowych przedstawia się następująco:

1) za udział w pojedynczym Rajdzie:

⇒ 80 zł – przy wpłacie min. 7 dni przed danym startem

⇒ 100 zł – przy wpłacie w ciągu ostatnich 7 dni poprzedzających Rajd

 

2) za Pakiet Grand Prix (obejmuje 4 dowolnie wybrane starty i „bonusy”):

⇒ 300 zł

 

3) za udział w drugim i kolejnych rajdach (bez ponownego przydzielenia numeru i upominku startowego):

⇒ 60 zł – dla Uczestników „jednorazowych” (wymagana rejestracja jedynie poprzez zgłoszenie e-mail!),

⇒ 50 zł – dla Uczestników Grand Prix (licząc od 5. startu).

 

A jak regularnie brać udział bez ponoszenia opłat? Jest i na to sposób ;)

 

W tym miejscu zachęcamy jeszcze, aby zapoznać się z Regulaminem Rajdów, który na Edycję 2018 został nieznacznie zmodyfikowany – m.in. wzbogaciliśmy pakiety startowe oraz zamieściliśmy § o tym, jak i dlaczego jeździmy „dla frajdy” ;)

 

FORMULARZ REJESTRACYJNY

 

W klasyfikacji końcowej Grand Prix uwzględnia się Uczestników uprawnionych do przynajmniej 4 startów. Szczegóły dotyczące m.in. zasad uczestnictwa i klasyfikacji, zawartości pakietów oraz przewidzianych nagród określają Regulamin Rajdów oraz Zasady Punktacji.