Rejestracja


GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE „Rowerem przez Polskę” jest wydarzeniem ogólnodostępnym, niemniej należy wypełnić zamieszczony poniżej formularz rejestracyjny oraz wybrać rodzaj uczestnictwa. Standardowa opłata wynosi 75 zł za start jednorazowy lub 300 zł za Pakiet Grand Prix, który uprawnia do 4 startów i oferuje dodatkowe korzyści. Ale ponieważ jest to Wyjątkowa I Edycja, to z tej okazji przygotowaliśmy kilka niespodzianek!

Zastanawiasz się, czy to jest impreza dla Ciebie? Wahasz się, czy warto wziąć udział? Przekonaj się i przetestuj nas na specjalnych warunkach! [UWAGA! Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!]

Zarejestruj się do końca czerwca i w jednym dowolnie wybranym Rajdzie wystartuj zupełnie BEZPŁATNIE!

Jeśli zarejestrujesz się w lipcu lub później – promocja też Cię nie ominie! Na dwa pierwsze starty dostaniesz bowiem 50% bonifikaty – czyli płacisz jeden, a drugi otrzymujesz GRATIS! Jeśli nie dasz rady przyjechać 2 razy – spróbuj choćby raz, też za 50% ceny ;)

Jeśli natomiast zdecydujesz się wybrać Pakiet Grand Prix, to bez dodatkowych opłat (za to z dodatkowymi bonusami!) otrzymasz nielimitowaną możliwość uczestnictwa w każdym z 16 tegorocznych Rajdów oraz gwarancję miejsca na liście startowej!

A jak regularnie brać udział bez ponoszenia opłat? Jest i na to sposób ;)

 

UWAGA! Zapisy i opłaty dokonywane w Biurze Zawodów nie podlegają zasadom promocyjnym – na miejscu przyjmujemy tylko opłaty jednorazowe (tj. w wysokości 75 zł, gotówką).

 

FORMULARZ REJESTRACYJNY

 

W klasyfikacji końcowej Grand Prix uwzględnia się Uczestników uprawnionych do przynajmniej 4 startów. Szczegóły dotyczące m.in. zasad uczestnictwa i klasyfikacji, zawartości pakietów oraz przewidzianych nagród określają Regulamin Zawodów oraz Zasady Punktacji.