Rejestracja


GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE „Rowerem przez Polskę” jest wydarzeniem ogólnodostępnym, niemniej należy wypełnić zamieszczony poniżej formularz rejestracyjny oraz wybrać rodzaj uczestnictwa. Standardowa opłata wynosi 80 zł za start jednorazowy lub 300 zł za Pakiet Grand Prix, który uprawnia do 4 startów i oferuje dodatkowe korzyści. Jednocześnie dla tych z Was, którzy już wiedzą że chcą się z nami ponownie spotkać i niecierpliwie czekali na zapisy, przygotowaliśmy ofertę specjalną – „ZDECYDOWANI RAJDUJĄ TANIEJ”, czyli starty opłacone do końca lutego są tańsze nawet o 25%! :) Jest to też oczywiście znakomita sposobność dla tych, którym z różnych przyczyn nie udało się pojechać w premierowej Edycji 2017 i chcieliby nadrobić zaległości :)

Pełny wachlarz możliwości dotyczący opłat startowych przedstawia się następująco:

1) za udział w pojedynczym Rajdzie:

⇒ 60 zł – przy wpłacie do 28.02.2018 r.

⇒ 80 zł – przy wpłacie min. 7 dni przed danym startem

⇒ 100 zł – przy wpłacie w ciągu ostatnich 7 dni poprzedzających Rajd

 

2) za Pakiet Grand Prix (obejmuje 4 starty i „bonusy”):

⇒ 240 zł – przy wpłacie do 28.02.2018 r.

⇒ 300 zł – przy wpłacie po 28.02.2018 r.

 

3) za udział w drugim i kolejnych rajdach (bez ponownego przydzielenia pakietu startowego):

⇒ 60 zł – dla Uczestników „jednorazowych” (wymagana rejestracja jedynie poprzez zgłoszenie e-mail!),

⇒ 50 zł – dla Uczestników Grand Prix (licząc od 5. startu).

 

A jak regularnie brać udział bez ponoszenia opłat? Jest i na to sposób ;)

 

W tym miejscu zachęcamy jeszcze, aby zapoznać się z Regulaminem Rajdów, który na Edycję 2018 został nieznacznie zmodyfikowany – m.in. wzbogaciliśmy pakiety startowe oraz zamieściliśmy § o tym, jak i dlaczego jeździmy „dla frajdy” ;)

 

FORMULARZ REJESTRACYJNY

 

W klasyfikacji końcowej Grand Prix uwzględnia się Uczestników uprawnionych do przynajmniej 4 startów. Szczegóły dotyczące m.in. zasad uczestnictwa i klasyfikacji, zawartości pakietów oraz przewidzianych nagród określają Regulamin Rajdów oraz Zasady Punktacji.