Rejestracja


Startujemy za:

  • 00dni
  • 00godzin
  • 00minut
  • 00sekund

GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE „Rowerem przez Polskę” jest wydarzeniem ogólnodostępnym, niemniej należy wypełnić FORMULARZ REJESTRACYJNY oraz wybrać rodzaj uczestnictwa. W sezonie 2019 zapisy prowadzimy przez platformę ProTimer, ale kontakt z Wami – szczególnie w postaci korespondencji mailowej – pozostawiliśmy wciąż dla siebie :) Z punktu widzenia Uczestnika – forma zapisów wiele się nie zmieniła. Różnicę zauważycie z czasem – wyraźnie szybciej będą publikowane wyniki, a na Wasze telefony bezpośrednio po rajdzie napłyną sms’y z indywidualnym rezultatem. Pojawią się też listy startowe, a także możliwość „zarządzania startami” przez panel Uczestnika.

Przy tej okazji doszła możliwość płatności elektronicznych, choć równie dobrze można skorzystać z tradycyjnego przelewu bankowego (nr konta w stopce strony). Opłaty rejestracyjne można wnosić w dowolnym momencie, natomiast ich wysokość z upływem czasu będzie się zmieniać. Do 45 dni przed rajdem prowadzimy „wczesne zapisy” po obniżonej cenie, a następnie – aż do przedednia rajdu – obowiązuje opłata standardowa. I nawet jeśli nie ma co się szaleńczo spieszyć, to decyzji jednak nie warto odkładać na ostatnią chwilę. Raz, że na podstawie kolejności wpłat będziemy formować grupy startowe (na przebieg i wyniki rajdu niby nie ma to większego znaczenia, ale jakoś na starcie każdy chce być pierwszy ;)) A dwa, że przy splocie różnych okoliczności można się na zaplanowany start nie załapać, bo każdorazowo mamy przygotowane po 150 miejsc – aż albo tylko!

Jak zatem przedstawiają się warunki uczestnictwa w tej edycji?

Po szczegóły warto pewnie sięgnąć do Regulaminu Zawodów, natomiast stawki wyglądają łudząco podobnie do ubiegłorocznych:

1) za udział w pojedynczym Rajdzie:

  • 80 zł – opłata standardowa,
  • 60 zł – „wczesne płatności”, tj. dla opłat wniesionych na min. 45 dni przed startem
  • 100 zł – w dniu Rajdu;

2) za Pakiet Grand Prix: 240 zł (obejmuje 4 dowolnie wybrane starty i „bonusy”);

3) za udział w drugim i kolejnych rajdach (bez ponownego przydzielenia numeru i upominku startowego):

  • 60 zł – dla Uczestników „jednorazowych”,
  • 50 zł – dla Uczestników Grand Prix (licząc od 5. startu).

Z kolei Uczestników zainteresowanych startem w ramach pakietu Grand Prix zachęcamy do w miarę szybkiego zdeklarowania się – choćby w celu przyporządkowania ulubionych numerów startowych (zwłaszcza dla tych, którzy chcą zachować dotychczasowe). Szybkość tej deklaracji nie ma wpływu na cenę (przez cały sezon obowiązuje ta sama stawka), a raz wybrane rajdy można zmieniać w trakcie cyklu.

Dla bezpieczeństwa transakcji elektronicznych potwierdzamy, że operatorem jest TPay, a uprawnionym jest Pro-Serwis (właściciel platformy ProTimer).