Rejestracja


Startujemy za:

  • 00dni
  • 00godzin
  • 00minut
  • 00sekund

GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE „Rowerem przez Polskę” jest wydarzeniem ogólnodostępnym, niemniej należy wypełnić FORMULARZ REJESTRACYJNY, wybrać rodzaj uczestnictwa oraz dokonać opłaty startowej. W sezonie 2020 zapisy ponownie prowadzimy przez platformę ProTimer, ale kontakt z Wami – szczególnie w postaci korespondencji mailowej – pozostawiliśmy wciąż dla siebie :)

Forma zapisów wiele się nie zmieniła. W dalszym ciągu dostępne będą listy startowe oraz możliwość dodawania kolejnych startów przez panel Uczestnika (ewentualne przeniesienia czy rezygnacje prosimy jednak przesyłać na hello@rajdydlafrajdy.pl). Można korzystać z dedykowanych płatności elektronicznych, a na życzenie – z tradycyjnego przelewu bankowego. Natomiast w porównaniu do poprzednich edycji pewnym „ewolucyjnym zmianom” poddane zostały niektóre zasady.

Jak zatem przedstawiają się warunki uczestnictwa w edycji 2020?

Po szczegóły warto pewnie sięgnąć do Regulaminu Zawodów, ale w skrócie chcemy zwrócić Waszą uwagę na 3 kwestie:

Po pierwsze – aby uniknąć przytrafiających się czasem nieporozumień i jeszcze mocniej podkreślić właściwy charakter przejazdu – na dystansie MINI ograniczamy możliwość rejestracji tylko do Grupy Frajdowców Rekreacyjnych. Przypominamy, że jest to wersja dla tych, którzy z różnych przyczyn nie chcą podjąć się pokonania pełnego dystansu, więc nie ma mowy o jakiekolwiek rywalizacji. Kto mimo wszystko zdecyduje się jechać szybciej – proszony jest pamiętać, że kolejność nie ma tu znaczenia.

Po drugie – aby wyeliminować element przedrajdowego zamieszania, usprawnić ogólną organizację i pracę biura zawodów oraz skrócić kolejki po odbiór pakietów startowych – zapisy na poszczególne rajdy kończymy na tydzień przed startem. Po tym terminie rejestracja nie będzie możliwa, chyba że w miejsce osoby rezygnującej (to samo dotyczy rejestracji w dniu zawodów). Tak jak dotychczas, na podstawie kolejności wpłat będziemy formować grupy i podgrupy startowe (dla przebiegu i wyników rajdu niby nie ma to większego znaczenia, ale jakoś na starcie każdy chce być pierwszy ;)) Ponadto, zastrzegamy sobie możliwość wprowadzenia pewnych limitów ilościowych uczestnictwa – np. 50 osób w grupie Frajdowców-Szybkościowców czy łącznie 150 miejsc w przypadku niektórych rajdów (w takich przypadkach będzie to osobno komunikowane)

I wreszcie po trzecie – nieco inaczej wyglądają też kwestie dotyczące opłat, przeszliśmy bowiem z systemu „kalendarzowego” na „pojemnościowy” ;)

W 2020 r. opłaty startowe wyglądają następująco

1) za udział w pojedynczym Rajdzie:

2) za Pakiet Grand Prix (obejmuje 4 starty i „bonusy”):

3) za udział w drugim i kolejnych rajdach (bez ponownego przydzielenia numeru i upominku startowego):

Ponowne przydzielenie pakietu startowego (czyli numeru i upominku) wiąże się z opłatą 25 zł, a samego numeru startowego – 5 zł.

UWAGA! Zmiany dokonywane w ostatnim tygodniu przed rajdem (np.przeniesienie startowego na inną osobę) objęte są dodatkową opłatą w wysokości 20 zł.

Dokonując zapisów i płatności przez platformę ProTimer, opłata zostanie naliczona automatycznie (w zależności od dostępności miejsc oraz momentu jej wnoszenia). W razie niezgodności lub ewentualnych problemów prosimy o wiadomość na adres biuro@protimer.pl, z kopią na hello@rajdydlafrajdy.pl.

Dla bezpieczeństwa transakcji elektronicznych potwierdzamy, że operatorem płatności jest TPay, a uprawnionym jest Pro-Serwis (właściciel platformy ProTimer).