Rejestracja


Startujemy za:

 • 00dni
 • 00godzin
 • 00minut
 • 00sekund

GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE „Rowerem przez Polskę” jest wydarzeniem ogólnodostępnym, niemniej należy wypełnić FORMULARZ REJESTRACYJNY

wybrać rodzaj uczestnictwa oraz dokonać opłaty startowej. W sezonie 2020 zapisy ponownie prowadzimy przez platformę ProTimer, ale kontakt z Wami – szczególnie w postaci korespondencji mailowej – pozostawiliśmy wciąż dla siebie :)

Forma zapisów wiele się nie zmieniła. W dalszym ciągu na Wasze telefony bezpośrednio po rajdzie napłyną sms’y z indywidualnym rezultatem, a wstępne wyniki i klasyfikacje będą pojawiać się od razu na stronie protimer.pl. Dostępne będą także listy startowe oraz możliwość dodawania kolejnych startów przez panel Uczestnika (ewentualne przeniesienia czy rezygnacje prosimy jednak przesyłać na hello@rajdydlafrajdy.pl). Można korzystać z dedykowanych płatności elektronicznych, a na życzenie – z tradycyjnego przelewu bankowego. Natomiast w porównaniu do poprzednich edycji pewnym „ewolucyjnym zmianom” poddane zostały niektóre zasady.

Jak zatem przedstawiają się warunki uczestnictwa w tej edycji?

Po szczegóły warto pewnie sięgnąć do Regulaminu Zawodów, ale w skrócie chcemy zwrócić Waszą uwagę na 3 kwestie:

Po pierwsze – aby uniknąć przytrafiających się czasem nieporozumień i jeszcze mocniej podkreślić właściwy charakter przejazdu – na dystansie MINI ograniczamy możliwość rejestracji tylko do Grupy Frajdowców Rekreacyjnych. Przypominamy, że jest to wersja dla tych, którzy z różnych przyczyn nie chcą podjąć się pokonania pełnego dystansu, więc nie ma mowy o jakiekolwiek rywalizacji. Kto mimo wszystko zdecyduje się jechać szybciej – proszony jest pamiętać, że kolejność nie ma tu znaczenia.

Po drugie – aby wyeliminować element przedrajdowego zamieszania, usprawnić ogólną organizację i pracę biura zawodów oraz skrócić kolejki po odbiór pakietów startowych – zapisy na poszczególne rajdy kończymy na tydzień przed startem, konkretnie o północy z niedzieli na poniedziałek. Po tym terminie rejestracja nie będzie możliwa, chyba że w miejsce osoby rezygnującej (to samo dotyczy rejestracji w dniu zawodów). Tak jak dotychczas, na podstawie kolejności wpłat będziemy formować grupy i podgrupy startowe (dla przebiegu i wyników rajdu niby nie ma to większego znaczenia, ale jakoś na starcie każdy chce być pierwszy ;)) Ponadto, zastrzegamy sobie możliwość wprowadzenia pewnych limitów ilościowych uczestnictwa – np. 50 osób w grupie Frajdowców-Szybkościowców czy łącznie 150 miejsc w przypadku niektórych rajdów (w takich przypadkach będzie to osobno komunikowane)

I wreszcie po trzecie – nieco inaczej wyglądają też kwestie dotyczące opłat, przeszliśmy bowiem z systemu „kalendarzowego” na „pojemnościowy” ;)

W 2020 r. opłaty startowe wyglądają następująco

1) za udział w pojedynczym Rajdzie:

 • 70 zł => dla pierwszych 50 osób,
 • 85 zł => dla drugich 50 osób,
 • 100 zł => dla kolejnych Uczestników oraz dla opłat wnoszonych na 7-14 dni przed startem;

2) za Pakiet Grand Prix (obejmuje 4 starty i „bonusy”):

 • 250 zł => dla pierwszych 50 osób,
 • 280 zł => dla kolejnych Uczestników;

3) za udział w drugim i kolejnych rajdach (bez ponownego przydzielenia numeru i upominku startowego):

 • 70 zł – dla Uczestników „jednorazowych”,
 • 60 zł – dla Uczestników Grand Prix (licząc od 5. startu).

Ponowne przydzielenie pakietu startowego (czyli numeru i upominku) wiąże się z opłatą 25 zł, a samego numeru startowego – 5 zł.

UWAGA! Zmiany dokonywane w ostatnim tygodniu przed rajdem (np.przeniesienie startowego na inną osobę) objęte są dodatkową opłatą w wysokości 20 zł.

Dokonując zapisów i płatności przez platformę ProTimer, opłata zostanie naliczona automatycznie (w zależności od dostępności miejsc oraz momentu jej wnoszenia). W razie niezgodności lub ewentualnych problemów prosimy o wiadomość na adres biuro@protimer.pl, z kopią na hello@rajdydlafrajdy.pl.

Dla bezpieczeństwa transakcji elektronicznych potwierdzamy, że operatorem płatności jest TPay, a uprawnionym jest Pro-Serwis (właściciel platformy ProTimer).