O nas


Skąd się wzięły Rajdy Dla Frajdy…

Dziesiątki wypraw dalekich i bliskich, setki jednodniowych wyjazdów i wycieczek, tysiące wspaniałych ludzi i miejsc wartych zapamiętania, dziesiątki (a nawet już setki!) tysięcy kilometrów przemierzonych na rowerowym siodełku… Z jednej strony bagaż doświadczeń i niezapomnianych wrażeń, z drugiej – duża doza optymizmu oraz szczypta szaleństwa. I pomysł, że może to, co daje tyle uciechy niewielkiej grupie osób ma szansę sprawdzić się też w większym formacie?

logo-rdf-midi.jpg

… i co ma do tego GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE „Rowerem przez Polskę”

Nie wymyślamy koła na nowo (ani nawet roweru), ale chcemy zaproponować coś świeżego, niekonwencjonalnego. Frajdę na pograniczu rekreacji i sportu, dla zabawy i dla autentycznej rywalizacji. Imprezę cykliczną, rozsianą po całym kraju, „gęstą” w terminarzu i pełną atrakcji (nie tylko krajobrazowych!).

Ten cykl to dopiero pierwszy z pomysłów zaczerpniętych z „tej” studni. Jeśli się powiedzie, to pięknie go rozwiniemy, a niedługo potem pojawią się kolejne. Jeśli go polubicie (a przede wszystkim – siebie nawzajem) będziecie mieli okazję spełnić swoje przeróżne cyklistyczne zachcianki. I nie będziecie już mieli żadnych wymówek! Może odkryjecie nowy wymiar rowerowania, a może wreszcie odbędziecie podróż, która do tej pory „jakoś się nie spinała”? Kto wie, co nas spotka na rowerowym szlaku? W każdym razie my nie możemy się już doczekać… na Was! :))

logo-rdf-midi.jpg